Haberler

Madencilik Devleri Zorda Mı? – Üretim Bandı Ve Servisler Ne Durumda?

Coronavirüs tüm dünyayı zora soktu.

Trilyon dolarlık ekonomileri çökmeye doğru ilerleten coronavirüs her geçen gün artarak ilerliyor. Washington’dan Pekin’e tüm dünyada etkisi devam eden pandemi özellikle de üretim devi ülkelerde üretim bantlarının durmasına sebep oluyor.

Birçok ülkede üretim bandı yavaşlarken veya tamamen durma noktasına gelirken son dönemde yine de üretime devam ediliyor ve hükümetler ne olursa olsun üretimin devam etmesi için gerekli önlemleri almaya devam edeceklerini belirtiyorlar.

Bir süredir devam eden coronavirüs salgını süresi boyunca madencilik şirketlerinin cihaz üretim ve teknik servis hizmetlerinin aksadığı bilinirken, özellikle Bitmain gibi madencilik devlerinin bu hasarı çıkarabilse bile daha küçük özellikle toplama diye tabir edilen mining cihazları üreten kişilerin çok daha zor durumda oldukları belirtiliyor.

Madencilik cihazı üretim ve teknik servis yeterliliğinin daha fazla arttırılması gerektiğine işaret edilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu