Haberler

Madencilik Şirketi İflas Etti

Great North Data isimli Kanada hükümetince desteklenen madencilik şirketi 3.5 milyon dolar varlığa karşılık 10 milyon dolar borç nedeniyle yerel yetkili mahkemeye başvurdu.

Great North Data isimli kripto para birimi madenciliği şirketi tarafından yapılan açıklamada şirketin resmi iflas başvurularının olduğu ve bu konuda 3.5 milyon dolarlık net ürün değerine rağmen 10 milyon dolarlık verecek borçlarının olmasından dolayı sürdürülemez bir duruma geldiklerini açıkladı. Milyonlarca dolarlık borcun nasıl yapıldığı merak konusu olurken madencilik şirketlerinin iflas başvurularının kabul edilip edilmemesi arasında soru işaretleri yeniden canlandı.

Kripto para madencileri bu durumların geçebilecek olduğunu, kolay yol olan iflas başvurusunun tercih edilmemesi gerektiğini ve eldeki madencilik cihazlarının kazanç elde edebileceğini ifade ederken, bazı madenciler ise erken yoldan iflas başvurusunun kabul görmesi gerektiğini açıkladı. Kanada’da madencilik şirketi sayısı giderek daha fazla artıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu