Haberler

Madencilik Şirketlerinin Sayısı 2020’de Rekor Kırabilir

Madencilik şirketlerinin sayısının 2020 yılında rekor kırmasının mümkün olduğu tahmin ediliyor.

Madencilik şirketlerinin sayısında rekor kırılabilecek yıl olarak 2020 yılı öngörülüyor. 2019 ve 2018’de yapılan analizlerde madencilik şirketlerinin sayısının her geçen yıl daha çok şirketle desteklenecek olduğu basında yer almış birçok kez madencilik şirketlerinin sayısının az olmasından yakınılmıştı. Madencilik devi Bitmain gibi devler ise bu konuda yatırımlarını daha fazla arttırmak yerine tam tersi ‘battı, batıyor’ iddiaları ile gündemde yerlerini almışlardı.

Bitcoin madenciliğinden şirketler son dönemde pek büyük bir kazanç elde edemiyor olsa da gelecek 1 yıl içerisinde madencilik şirketi sayısının %10’dan fazla artması öngörüsü geçerlilik düzeyini koruyor.

Kesin olarak 2020 yılında Çin, Gürcistan, Kanada, ABD ve İsrail’de madencilik şirketleri sayısında bir artış olması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu