Haberler

Madencilik Yatırımları Azalıyor, Cihaz Satışları İse Artıyor

Bitcoin madencileri %50 oranından daha büyük oranda düşen gelirlerinin ardında ne yapacaklarına karar veremiyorlar.

Bitcoin madencileri son dönemde düşen gelirlerinden dolayı bu haftalarda özellikle ellerindeki tüm Bitcoin madenciliği cihaz ve donanımlarını satışa sunmaya başladılar. Bazı Bitcoin madencileri cihazların yanısıra ellerindeki yazılımları satmaya başlarken, madencilik gelirlerini ve enerji tüketimini kontrol eden özel yazılımlarda yabancı ülkelerde bazı madencilik forumlarında uygun fiyatlardan satışa sunuldu.

Çok sayıda kripto para birimi madencisi 2020 yılı tamamında gelirlerin düşeceğini düşünürken, 2020’nin geri kalan döneminde risk almak istemediklerini ve bu sebeple cihazlarını ve yazılımlarını satmaya devam edeceklerini ifade ettiler.

Bitcoin madencilerinin cihaz satışlarını sürdürüyor olmasına bağlı sebeplerden dolayı özellikle bu dönemde Bitcoin madencilik cihazlarının yurtdışında daha büyük oranlarda düşüş gösterdiğinden söz edilmeye başlandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu