Haberler

MAGIC: Bitcoin Gereksiz

MAGIC isimli Twitter'da oldukça fazla dikkat çeken yorumlar yapan kripto para yorumcusu Bitcoin'in gereksiz olduğunu açıkladı.

MAGIC isimli kripto para birimi yorumcusu Bitcoin hakkında son dakika açıklaması yaptı. Açıklamasında kripto para birimi Bitcoin’in gerekli olmadığına değinerek sözlerini sürdüren MAGIC, bu konuda kendisinin görüşünün net ve kesin olduğunu açıkladı. Bitcoin’in bugün için herhangi bir işlevi olmadığına vurgu yapan kripto para yorumcusunun bu açıklaması kısa süre içerisinde onlarca insan tarafından beğenildi ve onlarcası tarafından ise soru işaretlerine neden oldu.

Bitcoin’i kısa vadede yükselişler karşılamış olsa da ve milyonlarca kişi Bitcoin kullanıyor olsa da bu tür yorumlar sık sık yapılmaya devam ediyor. Eğer ki gelecekte Bitcoin 0 dolara düşer ise çok fazla kişinin bugünden ‘yüklenmeye’ hazır olduğu kesin.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu