Haberler

Malezya Menkul Kıymetler Komisyonu: Binance Malezya’da Yetkili Değil!

Malezya Menkul Kıymetler Komisyonu (SC) yaptığı açıklamada Binance adlı kripto para borsasının ülkede yetkisiz şirket olduğunu açıkladı.

Malezya Menkul Kıymetler Komisyonu (SC) yetkilileri Çin merkezli olduğuna inanılan Binance kripto para borsasının ülkede yetkisiz bir şirket olduğu ve kamu kuruluşları başta olmak üzere bireylerin asla yatırım yapmaması gerektiğini açıkladı. Hangi ülke merkezli olduğunu asla net olarak açıklamayan Binance’in bu dönemde özellikle Malezya’da yasaklanmasının söz konusu olmayacağı tahmin ediliyor.

Kripto para birimi borsasının yetkisiz şirketler arasına eklenmesinin ne gibi sonuçları olacağı merak konusu olsa da, bunun herhangi bir sonucunun olmayacağı, sadece yatırım yapanların sayısına az da olsa etki edeceği belirtilmekte. Özellikle orta yaş Malezya vatandaşlarının bu konuda olumsuz etkilenecek olduğu düşünülüyor.

Malezya hükümeti bugün için kripto para yasakları uygulamıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu