Haberler

Malta Başbakanı Silvio Schembri: Gereken önlemleri alacağız

Malta başbakanı Silvio Schembri, açıklamada bulundu.

Malta Başbakanı Silvio Schembri, kripto para sektörü ve Blockchain teknolojisi ile ilgili olarak bir takım önlemler alacak olduklarını açıkladı. Hükümetin gerekli olan bir takım önlemleri hala almadığını ve bu konuda kendisinin yardımlarına bilgi vererek, en kısa süre içerisinde üst seviyeden önlemler alınması istediği açıklandı. Yapılan açıklamada, kripto para şirketleri, kripto para yatırımcıları, Blockchain şirketleri ve kripto para vakaları ile ilgili olarak hemen siyasi önlemlerin alınması istendi.

Başbakan Schembri, kripto para sektörünün Malta ve dünya adına önemli olduğunu, insanların kripto para konusunda bilgi edinmesini ve bu bilgiler sayesinde daha iyi yatırım araçlarını kullanabilecek olduklarını açıkladı.

Malta bir numara olmak istiyor!

Malta yönetimi kripto paralar ve Blockchain teknolojisi hakkında bir numaralı ülke olmak istiyor. Neden olarak ise bugüne kadar ilk adımları atmalarını ve görünür olarak ülkede yasaların kripto paralar ve yatırımcılar adına son derece uygun olmasından kaynaklı. Bitcoin yatırımcılarından DASH yatırımcılarına kadar ülkede kripto paralar için belirlenmiş yasalar var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu