binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinMalta'da İlk Bitcoin ATM'si Kuruldu

Malta’da İlk Bitcoin ATM’si Kuruldu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Malta son yılların blockchain konusunda en iddialı ülkeleri arasında ilk sıralarda bulunurken, birçok vatandaşı blockchain teknolojisi üzerinde çalışmalar yapan şirketlerde aktif görev alıyorlar. Birçok insan ise ülkede kripto para sahibi olmasına rağmen yatırımlarını yaptıkları kripto paralar ile ilgili bir ATM cihazı olmamasından dolayı yakınıyorlardı. Bugün ise ülkenin en gözde yerlerinden birisinde AVM içerisine Bitcoin ATM’si yerleştirildiği açıklandı.

Moon Zebra isimli bir şirket tarafından geliştirilen ve yerleştirilen Bitcoin ATM’si ile ilgili olarak yapılan açıklamada ülke vatandaşlarına hizmet edecek olan Bitcoin ATM’si cihazının tam anlamı ile AVM’nin açık olduğu süre boyunca güvenlik dolayısı ile hizmet verebilecek olduğunu, daha sonrasında ise daha fazla bölgede Bitcoin ATM’leri kurulabilecek olduğu açıklandı.

Türkiye’de Kurulmadı

Türkiye ise kripto para sahibi vatandaş sayısının o kadar fazla olmasına rağmen hala kripto para ATM’sine sahip değil ve bu konuda hiçbir yerli Türk şirketi ve kripto para borsası tarafından adım atılmış değil. İlk Bitcoin ATM’si Türkiye’ye ne zaman kurulacak ve nasıl kurulacak bunu bilebilmek ise son derece zor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail