AltcoinHaberlerKripto Para

Manchester City, Chiliz (CHZ) ve Socios ile Anlaştı! Bedava CITY Dağıtılacak!

Chiliz büyümeye devam ediyor.

Son günlerin popüler kripto para platformu Socios yeni bir anlaşmaya imza attı.

FC Barcelona ve Juventus gibi Avrupa’nın popüler kulüplerinden sonra Manchester City de Socios.com ile ortaklık kurdu.

Kısa süre önce yapılan duyuruya göre Manchester City, Chiliz blok zinciri üzerinde CITY fan tokenini başlatmak üzere gerekli anlaşmaları imzaladı. Kulüp Socios’a katılan ilk İngiliz takımı oldu.

Manchester City bu anlaşma sayesinde taraftar jetonlarını kullandırarak VIP ödülleri, kulüp promosyonları, oyunlar ve anket sunma seçeneklerini kullanabilecek.

Kulübün küresel ortaklıklar satışlarından sorumlu başkan yardımcısı Stephan Cieplik, Cityzens üyelerinin ücretsiz CITY hayran jetonu almaya hak kazanacağını söyledi. Cityzens, Manchester City’nin hayranları için oluşturduğu ücretsiz bir üyelik sistemi.

“Mevcutta kayıtlı Cityzen üyeleri ücretsiz bir jeton almaya hak kazanacak. Böylece tüm avantajlara ve ödüllere erişebilecekler.”

Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus, yeni piyasaya sürülen fan tokenlerinin, Covid-19 kısıtlamalarının kalkmasıyla, kullanıcılara çok daha iyi bir deneyim ve ödül havuzu sunacağını ifade etti.

İngiliz futbol devi 2019 yılında 2.7 milyar dolarlık tahmini değeriyle Dünya’nın en değerli 5.kulübü seçilmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu