Haberler

Manny Pacquiao Kendi Kripto Para Birimini Çıkarttı!

Ünlü boksör Manny Pacquiao kendi kripto para birimini çıkarttırdı.

Kripto para piyasasına yeni bir kripto para eklendi. Ünlü boksör Manny Pacquiao tarafından kendisine ait bir kripto para birimi çıkarıldığı ve bu kripto paranın Singapur merkezli kripto para borsasında listelenmeye başlayacağı açıklandı. PAC isimli kripto paranın değeri konusunda ve diğer detayları hakkında henüz bir bilgi bulunmazken, yatırımcıların büyük bölümü için PAC isimli kripto paranın popüler olmasının önünde engel olmadığını düşündükleri Singapur basınında yayınlandı. Singapur basınında PAC isimli kripto para hakkında yatırımcıların düşüncesinin şimdiden olumlu olduğu, dünyanın en zengin ailelerinin bile PAC isimli Manny Pacquiao ismine özel olarak üretilen bu paraya destek verdikleri yer aldı.

Singapur merkezli kripto para birimi borsasında listelenecek olan PAC isimli kripto para ile ilgili olarak henüz başka borsalarda listelenip listelenmeyeceği ve değerinin neye göre ve nasıl belirleneceği konularında belirsizlikler var. Dünyaca ünlü boksörün bu adımı diğer ünlü boksör ve spor camiasından birçok kişinin de kendisine ait kripto para çıkartmasına neden olabilecek bir olay olarak kayıtlara geçti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu