Haberler

Manny Pacquiao Kendi Kripto Para Birimini Çıkarttı!

Ünlü boksör Manny Pacquiao kendi kripto para birimini çıkarttırdı.

Nexo

Kripto para piyasasına yeni bir kripto para eklendi. Ünlü boksör Manny Pacquiao tarafından kendisine ait bir kripto para birimi çıkarıldığı ve bu kripto paranın Singapur merkezli kripto para borsasında listelenmeye başlayacağı açıklandı. PAC isimli kripto paranın değeri konusunda ve diğer detayları hakkında henüz bir bilgi bulunmazken, yatırımcıların büyük bölümü için PAC isimli kripto paranın popüler olmasının önünde engel olmadığını düşündükleri Singapur basınında yayınlandı. Singapur basınında PAC isimli kripto para hakkında yatırımcıların düşüncesinin şimdiden olumlu olduğu, dünyanın en zengin ailelerinin bile PAC isimli Manny Pacquiao ismine özel olarak üretilen bu paraya destek verdikleri yer aldı.

Singapur merkezli kripto para birimi borsasında listelenecek olan PAC isimli kripto para ile ilgili olarak henüz başka borsalarda listelenip listelenmeyeceği ve değerinin neye göre ve nasıl belirleneceği konularında belirsizlikler var. Dünyaca ünlü boksörün bu adımı diğer ünlü boksör ve spor camiasından birçok kişinin de kendisine ait kripto para çıkartmasına neden olabilecek bir olay olarak kayıtlara geçti.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı