Kripto HaberleriHaberlerMark Mobius: Altın Fiyatı Hep Yukarı Doğru Olacak!

Mark Mobius: Altın Fiyatı Hep Yukarı Doğru Olacak!

Takip et

Mark Mobius isimli yatırımcı ve uzman isim, kripto para birimi yatırımcılarına seslendi. Hem kripto para birimi yatırımcıları hem de yatırımcılara seslenen Mark Mobius, gelecekte altının çok değer kazanmış bir yatırım olmasının önünde hiçbir engel olmadığını, kripto paralar gibi yeni yatırım araçlarının çıkmasının altın yatırımını engelleyebilecek bir güce sahip olmayacak olduğunu açıkladı. Altın alanların her zaman için kazanç elde edeceklerini ve hiçbir zaman altından dolayı kayıp yaşamayacaklarını, dünyada bir süre sonra altının bitecek olmasından dolayı altının her geçen yıl daha çok değer kazanacak bir yatırım aracı olacağını açıkladı.

Mark Mobius’a göre altın yatırımı yapanlar yüksek gram fiyatından bile yatırım yapmış olsalar gelecekte sürekli olarak yukarı yukarı ve yukarı (yükseliş anlamında söylüyor bunu) fiyatının hareket edeceği için kazanç elde edecekler. Paranın en az %10 oranında altına yatırılmasını öneren Mark Mobius bunu yapanların daha zengin olacaklarını ve daha fazla para kazanacaklarını ve yatırımlarından daha fazla kazanç elde ederken beraberinde kendilerini çok daha güvende hissedeceklerini açıklıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları