Haberler

Mark Rounds: Kripto Paralar Geçici Değil!

ABD'li senatör Mark Rounds kripto para birimlerinin kalıcı olduğu açıklamasını yaptı.

ABD’li senatör Mark Rounds, kripto para birimi yatırımcılarının gelecekte daha fazla artması beklendiğine işaret edip kripto paralar konusunda ABD’nin yeni adımlar atması ve kripto paraların dikkate alınmasını istedi. Kendisi gibi olan senatörlerin ifadelerinden dolayı hayal kırıklığı yaşadığını açıklayan Mark Rounds, bu konuda ABD’nin geçici değil kalıcı olarak kripto paraları görmesi gerektiği açıklamasında bulundu.

Mark Rounds, Libra konusuna da gerekli ilginin gösterilmesi gerektiğini aksi durumda bazı sorunlar olabilecek olduğuna işaret etti.

Mark Rounds gibi düşünenlerin sayısı az

ABD’li senatörler kripto paralar hakkında bazı soru işaretlerine sahip ve bu konuda yapılması gereken düzenlemelere henüz sıcak bakmıyorlar. Neden dolayı kripto para birimi yatırımlarına sıcak bakılmadığı hakkında ise ülkede henüz kesin olarak yapılmış bir açıklama yok.

ABD’li siyasilerin kripto para düzenlemeleri ile ilgili olarak atacak olduğu adımlar ise daha çok merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu