Haberler

Mark Yusko’dan Kripto Para Açıklaması

CEO Mark Yusko kripto para birimleri hakkında konuştu.

Mark Yusko, kripto para birimi hakkında kendisine CNBC’de sorulan soruya ”Bitcoin satın almaya devam edin. 5.000 dolar olsa bile Bitcoin satın alın” diyerek yanıt verdi. Kripto para birimi yatırımcıları son yıllarda ünlü CEO’ların açıklamalarına önem veriyor ve CEO’lar tarafından Bitcoin ile ilgili yapılan açıklamalara dikkat ederek hareket ediyorlar. Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu hakkında bazı konularda endişeleri olan yatırımcılar ise ünlü isimlerin açıklamalarının daha doğru olabilecek olduğunu düşünüyorlar.

Bitcoin fiyatının yükselebilecek olduğunu düşünen Mark Yusko, yatırımcıların Bitcoin almaya devam etmesini önerdiğini açıkladı. Çin’in bundan sonraki ABD yaptırımlarından çok fazla etkilenmeyecek olduğunu ve Çin’in artık sadece üretim alanında değil tüketim alanında da rekorlar kırmaya başladığını açıkladı. ABD’nin ve diğerlerinin Çin’e karşı yaptırımlarının çok başarılı olma şansı olmadığını iddia eden Yusko, Çin’in kendi alanında lider olmaya doğru ilerlediğini ve ülke ekonomisini koruyarak adımlar atmaya da devam ettiklerini açıkladı.

Kripto paraların 8.000 dolara kadar düşen değeri sonrasında kripto para yatırımcıları fiyatların ne olacağını merak ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu