Haberler

Mark Yusko’dan Kripto Para Açıklaması

Morgan Creek CEO’su Mark Yusko, kripto para yatırımcılarını uyardı.

Nexo

Morgan Creek CEO’su Mark Yusko, kripto para yatırımcılarının arasına şirketlerin de kurumsal yatırımcı olarak eklenmesini ve ”kripto paralar sadece kötü işlemler için alınıyor” algısının değişmesi gerektiğini açıkladı. Morgan Creek CEO’su Mark Yusko, kurumsal yatırımcıların önemli olduğunu ve sayılarının daha fazla artması konusuna özen gösterilmesi gerektiğine değinirken, pazarda kurumsal yatırımcıların sayısı çok az ve giderek artması beklenirken, tam tersine giderek düşüş yaşanması yatırımcıların aklında soru işaretlerine neden oluyor. Kurumsal kripto para birimi yatırımcıları kısa süre içerisinde piyasada yer almasa bile gelecekte yer alacaklar ve Yusko gibi isimler bu konuda şimdiden hazırlıklı olmak gerektiğini düşünüyor.

Diğer kripto paralar ve giderek artan Bitcoin’e yönelik alımlar yatırımcılar arasına eklenen kişi sayısını arttırıyor. Bu da gelecekte daha fazla kurumsal yatırımcının olmasını ve kurumsal yatırımcıların daha fazla yatırım yapmasını sağlıyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı