binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerMasterCard Kripto Para Birimlerine Yeşil Işık Yaktı

MasterCard Kripto Para Birimlerine Yeşil Işık Yaktı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kredi kartı sağlayıcılarından olan MasterCard kripto para sistemlerine yeşil ışık yaktığını resmen açıkladı. Coin birimlerinin ulusal pazarda gördüğü değer her geçen gün artıyor. MasterCard ve Visa, bildiğimiz üzere bankacılık sektörünün iki dev şirketi. Özellikle de yatırım alanlarında yeni değerleri hemen ele geçirmek için birbirleri ile ciddi şekilde yarışıyorlar.

MasterCard, geçtiğimiz günlerde yatırım pazarının yükselen değeri olarak dikkat çeken kripto paralar ile alakalı olarak açıklama yaptı. Kripto para birimlerinin geleceği ciddi anlamda parlak. Ancak güvenli bir süreci desteklemek için emin adımlar atmak gerek.

Ulusal Coin Birimleri Desteklenmeye Açık ve Güvenilir

MasterCard’ın Asya Pasifik birimi eş-başkanı Ari Sarker, geçtiğimiz günlerde çok büyük kapsamlı bir seminerde konuştu. Seminerde her konuda konuşuldu ancak özellikle dikkatleri çeken başlık şüphesiz ki kripto para birimleriydi. Sarker, bu konu ile alakalı olarak;

Dünya genelindeki ülkeleri kapsayarak konuşmak istiyorum. Ülkeler, kripto para geliştirmek isterse, mevcut kripto paralara kıyasla ülkelerin geliştirdiği ulusal paralara daha olumlu yaklaşmakla bizi mutlu eder.

Yani mevcut kripto para sistemlerinden ziyade Venezuela’nın Petro projesi gibi kripto birimlerini desteklemenin çok daha gerçekçi olduğuna inanıyorlar. Bu da aslında ülkeleri harekete geçirecek yeni bir açıklama.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail