binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerMasterCard Kripto Para Desteği Konusuna Sıcak Bakıyor

MasterCard Kripto Para Desteği Konusuna Sıcak Bakıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kredi kartı sistemlerinden birisi olan MasterCard kripto para desteği konusunda resmi açıklamalarda bulundu. Açıklama resmi ağızlardan geldi. Bildiğimiz gibi dünya genelinde artık kripto para birimleri çok ciddi bir yatırım alanı haline geldi. Hayatımızın her noktasında da yavaş yavaş varlığını ileri götürmeye devam ediyor.

MasterCard şirketi, ulusal kart sistemleri konusunda en güvenilir seçeneklerden birisi. Nitekim şirket, yaptığı açıklama ile birlikte bu alanda atılacak somut adımlara hazır olduklarını dile getirerek hareketlilik yarattı.

MasterCard Üst Düzey Yöneticisi Ari Sarker Açıkladı

Dünyanın en geniş kapsamlı yatırım birimi olma konusunda her geçen gün daha da ileri gidiyor kripto paralar. Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash ya da daha fazlası. MasterCard, yakın bir zaman dilimi içerisinde bu sistemlere ayak uydurabilir. Üst düzey yöneticilerden olan Ari Sarker, konu ile alakalı şu açıklamalarda bulundu;

Eğer hükümetler dijital para birimi oluşturmak isterlerse, bunları sahibi olmayan(anonim) kripto para birimlerine kıyasla kabul etmek ve desteklemekten memnuniyet duyarız. Bir irade tarafından çıkarılıp desteklendiği sürece kripto para birimlerini kabul edilebilir. Çünkü bunlar anonim değil ve tüm yasal gerekliliklerini yerine getiren bir hal alır. Bence bu şekilde çıkacak bir kripto para birimine büyük bit ilgi olacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail