coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoin CashMax Keiser Bitcoin Cash’e Verdi Veriştirdi!

Max Keiser Bitcoin Cash’e Verdi Veriştirdi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin Cash’le ilgili konuşan ünlü kripto para yorumcusu Max Keiser Bitcoin Cash’i çöpe benzetti. Keiser kendi hazırladığı Keiser Report programında Blockstream CSO’su Samson Mow’u konuk etti.

Genel olarak dünya ekonomisini ve kripto paraları ele alan ikili Bitcoin Cash ve benzeri kripto paralara “çöp” yakıştırması yaptı.

Max Keiser’in de Samson Mow’un da Bitcoin destekçisi oldukları ve Bitcoin Cash’i sevmedikleri herkesin malumu. Nitekim Keiser yaklaşık bir sene evvel Bitcoin Cash fiyatının bir yıllık süreç içerisinde 100 doların altını göreceğini söyleyerek söz konusu kripto değerin fiyaskoyla karşılaşacağını ifade etmişti. Keiser’in tahmininin tutup tutmadığının anlaşılması için önümüzde yaklaşık 4 aylık bir süre var zira kendisi bu değerlendirmeyi 2019’un Ağustos ayında yapmıştı. Bitcoin Cash şu an için 250 doların üstünde bir seyir gösteriyor.

Samson Mow ise Bitcoin Cash’i destekleyenleri bilgisayar teknolojisinden, ekonomiden, Blockchain ve kripto paralardan anlamamakla itham etmişti.

Keiser’in Bitcoin Cash’i çöp olarak nitelendirmesinin altında ise Bitcoin Cash üreticilerinin iddialı söylemleri yatıyor aslında çünkü bilindiği gibi söz konusu ekip Bitcoin Cash sayesinde blok boyutunu büyütüp daha düşük maliyetle, daha hızlı işlem yapmayı mümkün kılacaklarını iddia etmişti. Ancak Keiser’e göre artık kimsenin blok boyutu gibi bir derdi yok çünkü Bitcoin’de zaten böyle bir dert yok. SegWit güncellemesi bunun en büyük örneği.

Bu sorunun SegWit güncellemesiyle ortadan kaldırıldığını ifade eden Keiser, insanlar neden hala Bitcoin Cash tarzı kriptoları desteklediğini anlayamadığını dile getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail