Haberler

Max Keizer: Warren Buffet Yakın Zamanda Bitcoin İle Tanışacak!

Ünlü yorumcu ve kripto para analisti Max Keizer yeni iddialar ortaya attı.

Son 10 ay içerisinde Warren Buffet tüm dünyada daha fazla konuşulmaya, daha fazla gündeme gelmeye başladı. Aslında Warren Buffet milyar dolarlık şirketi yönetiyor olması ve milyarlarca dolarlık serveti ile her zaman dünyanın gündemindeydi. Corona virüsü döneminde daha etkin adımlar atan Buffet, finans piyasalarında da oldukça etkili bir isim olmasından ötürü kripto para camiasından çok sayıda insanın dikkatini çekiyor.

Max Keizer ise Buffet hakkında yaptığı açıklamada “Yakın zamanda kripto para birimleri ile tanışacak ve varlıklarının bir kısmını kripto para birimlerine yatırmaya başlayacak” ifadelerini kullandı. Kripto para birimi ile ne zaman tanışacağı konusunda net tarih vermeyen Keizer, “Bitcoin direkt olarak tanrıdan gelen bir ürün” ifadeleri ile gündemi değiştirdi.

Çok sayıda kişi Buffet’i kripto para camiasına çekmeye çalışıyor olsa da Buffet kesinlikle kripto paralara karşı olduğunu her fırsatta gösteriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu