Kripto HaberleriBitcoinMcAfee, Bitcoin Ödüllü Oyunu Kullanıcılara Sundu

McAfee, Bitcoin Ödüllü Oyunu Kullanıcılara Sundu

Takip et

Bilgisayarlarda yaygın olarak kullanılan Mcafee virüs programının yaratıcısı olarak bilinen John McAfee, adına “Bitcoin Play” dediği yeni bir oyunu piyasaya sürdü. 4 Mayıs 2019 tarihinde McAfee’nin Twitter sayfasından oyuna ilişkin duyuru yapıldı. 900 binden fazla takipçisi olan hesapta, Bitcoin Play oyununun artık Android işletim sistemine sahip olan Google Play Store üzerinden de indirilebileceği duyurusunun yapılması ile, takipçiler adeta uygulama marketine koştular. Eksantrik milyonere göre, Bitcoin Play uygulaması içerisinde yer alan aile dostu kullanım seçeneğinin yanı sıra, yetişkin kullanıcıların da kendileri için tercih edebilecekleri bir alan söz konusu. Beceriksizliklerinde lanet okuyan bir ses sistemi ile kullanıcıların karşısına çıkan Bitcoin Play uygulamasında, Bitcoin ödülü verilen oyunlar da mevcut. Kullanıcıların önemsiz soruları cevaplarken Bitcoin kazanabilecekleri bir uygulama olarak artık Google Play Store’da da yer alıyor.

Doğru Cevaplara Bitcoin Ödülü

Bitcoin Play uygulamasının geliştiricileri tarafından yapılan açıklamaya göre, uygulama içerisinde zorlu çoktan seçmeli sorular yer alıyor. Genel bilgi, tarih, spor, eğlence ve diğer kategoriler olmak üzere pek çok alan üzerinden soruların cevaplanabilmesi mümkün. Uygulama içerisinde yer alan trivia oyunu, kullanıcıların doğrudan kripto para cüzdanlarına gönderimi yapılan satoshi ile ödüllendirildikleri bir sisteme sahip. Bitcoin Play uygulamasının geliştirme ekibi tarafından yapılan açıklamalardan, her güncelleme işleminde yeni soru eklendiğine dair bir bilgi paylaşıldı. John McAfee’nin Haftalık Rekabet Ligi adlı tabloda kullanıcıların birbirleri ile rekabet edebilmeleri de mümkün oluyor. 18 yaşından büyük olan kullanıcılar için, John’un performansları ile ilgili ne düşündüklerini duymasını sağlamak için ayrıca bir seçenek de yer alıyor. Bitcoin Play içerisindeki sorular cevaplandıkça, son kısımlara doğru ödeme oranında da artış yaşanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları