binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerMega-ICO'nun Lansmanı 2018'de Bekleniyor

Mega-ICO’nun Lansmanı 2018’de Bekleniyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2017 Mega-ICO’nun Lansmanı sırasında ICO sürecinde en çok yatırım alan blockchain projesi Tezos, tam anlamıyla istediklerini henüz başarıya çeviremedi. Hamstrung, hukuki sıkıntıların dizisinde, blockchain yönetimi için tasarlanan açık kaynaklı yazılımları tasarladı. Ancak, yazılımı denetleyen kâr amacı gütmeyen bir incelemeden sonra, protokoller yaratıcıları ve yatırımcıları bir resmi yayına doğru hızla ilerliyorlar. Hukuki ve bürokratik bir yapıya sahip olan olağandışı meseleler devam ediyor.

Mega-ICO’nun Lansmanı Ve Tezos Politikası

Tezos protokolünün mali destekçisi olan girişimci kapitalist Timothy Draper, yatırımcıların aktivist olduklarından dolayı geçiş sürecini tartışıyor ve 2017 vakıf satışında yükselen fonları kontrol eden İsviçre vakfının yönetimini tamamen devraldı.

Temmuz ayında, bugüne kadarki en büyük ICO’da 232 milyon dolar toplandı. Fonlar, yakın zamanda protokolü geliştirmek için para harcamak istemeyen Tezos Vakfı tarafından kontrol edildi. Ekim ayında Reuters, protokolün yaratıcısı Arthur ve Kathleen Breitman’ın vakfın yönetim kurulu başkanı Johann Gevers’i devirmek için çağrıda bulunmuştu. Bu gerginlik kamusal alanda da yayıldı.

Ardından, Şubat ayı başında, bir grup aktivist Tezos yatırımcısı, DLS’nin protokolünü farklı bir tüzel kişilik altında başlatmaya karar vermesi durumunda T2 olarak adlandırılan alternatif bir tüzel kişilik kurdu. Ayın sonunda Gevers istifa etti ve T2 yönetim kurulu üyeleri vakfın yönetim kuruluna taşındı. Tezos Vakfı yönetim kurulunun yeni başkanı Ryan Jesperson, “Sıkıntı nedeniyle büyüdük ve güçlendik.” diye ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail