Kripto HaberleriHaberlerMelania Trump Solana Üzerinde NFT Platformu Kurdu!

Melania Trump Solana Üzerinde NFT Platformu Kurdu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’nin eski başkanı Donald Trump’un eşi Melania Trump, kripto para endüstrisinin artan popülaritesinden faydalanmak için NFT dünyasına adım attığını duyurdu.

Eski First Lady, “Melania’s vision” adlı ilk NFT’sini “Melania Trump NFT Platform’da” satışa çıkardı.

Melania Trump, Solana blok zinciri üzerine kurulmuş olan NFT platformu, Solana ile yapılan ödemeler ile birlikte Moon pay üzerinden yapılacak kredi kartı ödemelerini de kabul edecek.

Suluboya tekniği kullanılarak Melania Trump’ın gözlerini somutlaştıran ve sınırlı sayıda olan ilk NFT, 16 Aralık ile 31 Aralık 2021 arasında 1 Solana karşılığında satın alınabilecek. Satışa sunulan ilk NFT aynı zamanda Melania Trump’ın kendi sesi ile kaydedilmiş bir umut mesajı da içeriyor.

Melania Trump yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Sanata olan tutkumu somutlaştıran ve Be Best girişimim aracılığıyla çocuklara yönelik devam eden bağlılığımı destekleyecek yeni NFT çalışmamı duyurmaktan gurur duyuyorum.

Bu yeni teknoloji tabanlı platform aracılığıyla çocukların başarılı olmaları için bilgisayar bilimini, programlama ve yazılım geliştirmeyi öğrenmelerini sağlayacağız.”

Donald Trump’ın başkanlık görevinden ayrılmasından sonra ortalıklarda pek gözükmeyen Melania Trump, Ocak 2022’de yapılması planlanan türünün tek örneği bir açık artırma ile düzenli aralıklarla NFT’leri yayınlamaya devam edecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları