BitcoinEthereumHaberler

Mesut Özil’den Yeni Kripto Paylaşımı! Bitcoin Mi? Ethereum Mu?

Özil'in kripto para paylaşımları devam ediyor.

Kısa sıra önce kripto para piyasasına adım attığını açıkladığımız Fenerbahçeli yıldız futbolcu Mesut Özil, kripto paralara ilişkin paylaşımlarına devam ediyor.

İlk olarak profil resmini lazer göz yaparak, mesaj veren Özil, şimdi bir soru ile gündeme geldi.

Takipçileri için  “herkesin merak ettiği soruyu sorayım, Bitcoin mi? Ethereum mu?” şeklinde bir anket oluşturan Özil’in paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

7 dakika gibi kısa bir sürede 14.690 kişinin oy kullandığı ankette Bitcoin %60 ile önde görünüyor.

Kripto paralara ilişkin benimseme her alanda kendini hissettirirken, Özil’in kendi kripto parasını çıkarma fikri olduğunu dün aktarmıştık.

İngiliz basınından The Sun’ın haberine göre Özil, geçen sene piyasaya sürdüğü “M10Streetwear” giyim markası altında kripto para çıkarmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçeli Mesut Özil’in kripto parasını satın alanlar, bu tokeni Bitcoin ile takas edebileceği gibi M10 markasından yaptığı alışverişlerde özel indirimler ve hediyeler kazanacak.

Haberde kripto parayı satın alanların bazılarının Özil ile tanışma fırsatı bulacağı da belirtildi.

İlgili Haber
Mesut Özil Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu