AltcoinHaberler

Mia Khalifa Tepeden Aldığı Doge Coin İçin Hala Ümitli! “Bu Bir Protestodur!”

Doge Coin bir süre daha konuşulmaya devam edecek gibi.

Bu haftanın en çok konuşulan coinlerinin başında şüphesiz Doge Coin geliyor. WallStreetBets hareketinin kripto dünyasındaki görünümü haline gelen coin çok kısa sürede %1000 oranında yükseldi.

İlgili Haber
Doge Coin Yüzde 1000 Yükseldi! Türkiye'de Gündem Oldu!

Doge Coin’deki yükselişi yorumlayan Gemini Borsası kurucu ortağı Cameron Winklevoss “bu ralli bir protestodur” dedi. Winklevoss’a göre insanlar finansal özgürlüklerini kazanmak için mücadele ediyorlar. Bu özgürlüğü kendilerine sağlayamayan “para tekelinden” bıkanlar, sembolik olarak Doge coini pumplıyor.

“DOGE coin pumpı bir protestodur. İnsanlar modern para tekelinden bıktılar. Paranın ne olduğu ve onunla ne yapmaları gerektiğinin söylenmesinden bıktılar. Bırakın insanlar finansal özgürlüklerini kazansınlar.”

28 Ocak’ta WallStreetBets’in “Doge coin 1 doları gördü mü?” çıkışının ardından Doge coin %1000 yükselerek 0.088$ seviyelerini görmüştü. Ardından %70 oranında düzeltme gören coin şu sıralar 0.27$ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Doge coin 1 dolar olacak ümidiyle tepeden alanların zararları çok büyük seviyelere ulaştı. Mia Khalifa da tepeden alanlar arasında.

Tepeden aldığı için üzgün olan Khalifa, “satmadıysan zarar etmiş sayılmazsın” diyerek Doge Coin’den hala ümidi olduğunu aktardı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu