binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinMichael Arrington: 25.000 Dolar Olacak

Michael Arrington: 25.000 Dolar Olacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Michael Arrington, gelecek aylarda Bitcoin fiyatının 25.000 dolar olacağını açıkladı. Kripto para fiyatı ile ilgili yapılan açıklamada Michael Arrington, daha fazla artış olmasının mümkün olduğunu ve birkaç ay içerisinde 25.000 dolar rekorunun görülebilecek olduğunu belirtti. Bitcoin fiyatı ile ilgili yaptığı açıklamada 25.000 dolar rekorunun çok uzun sürmeyecek olduğunu ve gelecek aylarda bu rekorun görülebilecek olduğu uyarısında bulundu.

XRP Açıklaması

Michael Arrington, gelecek aylarda yeni rekorların kırılmasını beklediğine değinerek, bu konuda piyasada yaşanacak gelişmelerin büyük önemi olduğunu vurguladı. Kripto para fiyatları konusunda ””Ripple veya bu durumda XRP, parayı taşıma konusunda gerçekten ama gerçekten çok iyi bir para birimi. Fonumuzun adını XRP koyduk çünkü bu parayı hızlı bir şekilde ve neredeyse hiçbir masraf olmadan sınır ötesine gönderebilmenizi sağlayan fantastik bir yol. Bu sebeple şu an kripto para piyasasında çok fazla grupçuluk ve kabilecilik var. Buna ek olarak Bitcoin aşırılıkçıları da var tabii ki.. Hepsinin ortak paydada buluştuğu şey ise merkezi olmasından dolayı XRP’den nefret etmeleri, onlar bunun kurumsal yönetime sahip olduğunu düşünüyor.”” ifadelerini kullandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail