Haberler

Michael Bloomberg Yarıştan Çekildi: BTC’yi Düzenleme İddiası Vardı!

ABD'deki Demokrat aday adaylarından milyarder iş adamı Michael Bloomberg, bugün Joe Biden'in oy oranlarını artırmak için kendisinin başkanlık seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı.

2020 yılı Kasım ayında yapılacak ABD başkanlık seçimlerinin çok az bir zaman kalması ile meraklı bekleyiş her geçen saat daha fazla artıyor. Michael Bloomberg, bugün yeni bir açıklama ile kendisinin yarıştan çekildiğini ve iyi bir arkadaşı olan Joe Biden’in oy oranlarının kendisinin çekilmesi ile daha fazla artacak olduğunu açıkladı.

Başkan Trump’ı yenebilmek için ne gerekiyorsa yapacaklarını ve bu adımın Başkan Donald Trump yönetimini yenmek için atılmış yeni bir adım olduğunu açıkladı.

Kripto para birimi Bitcoin başta olmak üzere tüm kripto paraları düzenlemek gerektiğini, Blockchain’e yönelik düzenlemelerin gereksiniminden söz eden Bloomberg, bu düzenlemeleri eğer ki arkadaşı Biden’in seçilmesi durumunda yapıp yapmayacağı hakkında ise herhangi bir açıklama yapmadı. Bu tür bir açıklamanın Biden’in oylarının azalmasına sebep olacağı belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu