Bitcoin

Michael Novogratz: Bitcoin 9.000 doları geçemeyecek

Michael Novogratz, Bitcoin hakkında yaptığı açıklamasında bu yıl sonuna kadar fiyatın 9.000 doları geçemeyecek olduğu konusunda tahminde bulundu. Bitcoin fiyatının çok yükselemeyecek kadar düşük fiyata sahip olduğunu ve bu fiyatın rekor kırmak için uygun olmadığını düşünen Michael Novogratz, bundan ötürü yıl sonunda 9.000 dolar beklentisinin hakim olmaya devam ettiğini açıkladı. Bitcoin fiyatı konusunda yaptığı açıklamasında, yatırımcıları yıl sonunda hayal kırıklığı yaşamamak için kendilerini 9.000 dolar seviyesini adapte etmelerini öneren Michael Novogratz, bu sayede olumsuz süreç yaşanması durumunda yatırımcıların üzüntüye kapılmak konusunda daha az üzülecek olduklarını açıkladı.

Bitcoin neden 9.000 doları geçemez?

Michael Novogratz’a göre Bitcoin fiyatının 9.000 doları geçmesi mümkün olamaz. Ancak farklı farklı analistler ve yatırımcılara bu soru sorulduğu zaman bazı absürt tahminler dışında yıl sonu beklentilerinin normal 20.000 dolar ve civarında olduğu tahminlere ulaşabiliyoruz. Bu tahminlerin hangisinin gerçek olacağını ise zaman ve piyasa verileri belirleyecek olduğundan dolayı şimdiden ”kesin geçer, kesin geçemez” yorumlarında bulunmak doğru olmadığı gibi yatırımcıları yanlış yönlendirecek ve olumsuz sürece götürecek olan açıklamalar olarak değerlendirilmeli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu