BitcoinHaberler

Michael Saylor: “Bitcoin, Mülkün Dijital Hali! Kimsenin Acelesi Yok!”

MicroStrategy CEO'sunun açıklamalarını aktardık.

Kurumsal yazılım şirketi MicroStrategy CEO’su Michael Saylor  Bloomberg TV ile yaptığı röportajda şirketin uzun vadeli Bitcoin planında kararlı olduğunu söyledi.

CEO, kimsenin Bitcoin’in mülkün dijital hali olduğuna dikkat çekerek önemli açıklamalarda bulundu:

Eğer milyar dolarlık Bitcoin almışsam, bunu 100 yıl boyunca tutmamam için hiçbir sebep yoktur. Bitcoin konusunda kimsenin bir acelesi yok. Biz bunun mülkün geleceği olduğuna inanıyoruz.

Saylor röportajın  devamında yatırımcıların diğer kripto para birimleri veya başka tür hisse senetleri satın alarak çeşitlendirme yoluna gittiğini ancak MicroStrategy olarak Bitcoin’i elimizde tutarak çeşitlendiklerini belirtti.

Saylor, Twitter ve Facebook gibi dev isimlerin merkezi olmayan ağ ile işleri nasıl yürüteceği sorusuna: Bitcoin’in sahip olduğu özelliklerin siber güvenlik ve spam ile ilgili sorunların anahtarı olduğunu ve Bitcoin’in bu sorunların üstesinden gelebileceğini belirtti.

Şirketin Bitcoin ile ilgili uzun vadeli planlarının sebebi olarak Bitcoin’in bir mülk ağı olarak “milyarlarca kullanıcı tarafından kullanılacağını” tahmin etmesi olarak görülüyor. Zira Saylor’un konuşmalarından, şirketin şu anda 10 yıllık planı olsa da bakış açısının maksimalist anlamda uzun olduğu anlaşılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu