BitcoinHaberler

MicroStrategy CEO’su Bitcoin Ticaretinde En Çok İşe Yarayan Yöntemi Açıkladı!

Ünlü CEO Bitcoin almanın en iyi strateji olduğunu söyledi.

Bitcoin’e yaptığı yatırımlar ile adından sıkça söz ettiren MicroStartegy şirketinin CEO’su Michael Saylor yaptığı paylaşım ile Bitcoin’in hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Bitcoin’e verdiği destek ile bilinen Saylor, Binance CEO’su CZ’nin Twitter hesabından Bitcoin’deki fiyat dalgalanmaları ile ilgili yaptığı paylaşımı desteklediğini gösteren twit attı.

Binance CEO’su Bitcoin grafiğini paylaşarak “Fiyat yukarı ve aşağı hareket ederken, teknoloji inovasyonu yalnızca tek yönde ilerler. Uzun vadeye odaklanın.” demişti.

Attığı twit ile bugünün ticaretinin Bitcoin olduğunu belirten Saylor, bugün Bitcoin almayı 10 yıl önce Apple, Amazon, Google ve Facebook hissesi almaya benzetti.

Ünlü CEO, piyasadaki fiyat dalgalanmalarını odak noktası haline getirmenin hata yapmaya neden olabileceğini vurgulayarak, tüm bu dijital varlıkların büyümeye eğilimli teknoloji ağı olduğunu ve bugünün en iyi stratejisinin “Bitcoin satın almak ve beklemek” olduğunu ifade etti.

Bir süredir yükselişini devam ettiren Bitcoin bugün yeniden 56.000 dolar seviyelerini test ediyor. 55.300 dolar seviyesi kırılmadığı sürece Bitcoin’in güçlü görünümü devam edeceğe benziyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu