BitcoinHaberler

Mike Novogratz: “Bitcoin Satın Almak Daha Basit Olsa BTC Fiyatları Çok Daha Fazla Yükselirdi!”

Novogratz, Goldman Sach’ın Bitcoin'i yok sayarak büyük resmi göremediğini söyledi.

Bitcoin’le ilgili yorumlarıyla sık sık gündeme gelen Galaxy Digital’in CEO’su Michael Novogratz, katıldığı bir TV programında Bitcoin fiyatlarını olumsuz etkileyen en önemli sebeplerden birinin kullanıcıların BTC’yi satın almakta zorlanmaları olduğunu ifade etti.

Novogratz’a göre Bitcoin’i tüm bu satın alma süreçlerinin zorluğuna rağmen cazip kılan en büyük etken ise kripto varlık yönetim şirketi Grayscale’in çok büyük miktarlarda Bitcoin alması. Bununla birlikte Bitcoin’in ekonomi alanının önde gelen isimleri tarafından zaten yeterince tanındığını ve rağbet gördüğünü belirten ünlü CEO, Goldman Sachs’ın merakla beklenen toplantısında ters köşe yaparak Bitcoin’in güvenilir bir yatırım alanı olmadığına hükmetmesi ve yatırımcılarını Bitcoin’e yatırım yapmamaları hususunda uyarması konusuna da değindi ve geleneksel bankaların Bitcoin’e karşı direnmesinin piyasanın toparlanmasını baltaladığını ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu