Kripto HaberleriHaberlerMike Novogratz: Facebook Coin Başarılı Olabilir!

Mike Novogratz: Facebook Coin Başarılı Olabilir!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Mike Novogratz, kripto paralar hakkında bilinen ve tanınan bir isim. Kripto para sektöründe adını bilmeyen insanların sayısı yok denebilecek kadar az seviyede. Kripto paraların 2019 yılından sonra daha iyi olmasını bekleyen ve gelecekte insanların kripto para kullanım oranında büyük bir artış olacağını açıklayan Mike Novogratz, kripto para yatırımcılarının bu konuda yeni çıkan kripto paralar ile normal yaşamlarında da kripto para kullanabileceklerini belirtti.

Facebook Coin hakkında açıklama yapan Mike Novogratz, Facebook Coin ve Telegram benzeri platformlar tarafından kripto para üretilmeye başlamasının geleceğin ödeme yöntemlerinin bu 2 kripto para biriminden birisi ile beraber olabileceğini açıkladı. Facebook Coin’in geleceğinin parlak olabileceğini ve bu haberleri duydukça kendisinin mutlu olduğunu açıkladı.

Benzer projelerin yapılmasının kripto para piyasalarında faydasının çok olacağını belirterek sözlerine devam eden Mike Novogratz, bu konunun kendisi için de ayrı bir önemi olduğunu ifade etti. Facebook kendisine ait kripto parayı tüm sistemlerinde bir ödeme aracı olarak kullanmak ve gizlilik odaklı olmasa da daha gizli kripto para ödeme yöntemine sahip olmak istiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları