Haberler

Mike Novogratz Kripto Paralara Güveniyor

Mike Novogratz, piyasaya güveniyor.

Mike Novogratz, kripto para ile kredi veren Galaxy Digital’de mevcut hisselerine yenilerini ekledi. Kripto para fiyatlarının sürekli değişmesinden dolayı gelecek senelerde değer kazanacak olduğuna güvenen Mike Novogratz, kendisine ait hisselerin oranını arttırırken, bu adımı ile kripto para sektörüne güvendiğini ve güvenmeye devam edecek olduğunu gayriresmi olarak açıklamış oldu.

136 milyon dolardan daha fazla zarar eden Galaxy Digital’in batmamış olmasının büyük şans olduğunu değerlendiren piyasadaki ünlü isimler ise, kripto para ile kredi vermenin büyük risk olduğunu ve bu riski herkesin alabilmesinin imkansız olduğunu düşünürken, Bitcoin sahipleri ünlü isimlerin bu paranın kendilerine geri dönecek olduklarını düşünerek yatırım yapmadıklarını, risk alarak yatırım yaptıklarını düşünüyorlar.

Mike Novogratz zarara rağmen ayakta

Hisselerini arttırması sonrasında piyasaya güven veren Mike Novogratz, kripto para ile kredi veren Galaxy Digital’in 2019 yılında emin adımlarla yürümesine yönelik kararlar alabilir. 136 milyondan daha fazla zararın giderilmesi için nasıl kararlar verileceği için tamamen şirket içerisindeki yöneticilerin alacak olduğu kararlara bağlı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu