Haberler

Mike Wasyl: ABD Kripto Paralara İzin Vermeli!

Mike Wasyl ABD yönetimi tarafından Çin'in kripto para politikası ile mücadele edebilmek için kripto paralara izin vermesi gerekebileceğini açıkladı.

Nexo

Bir süre önce ABD ve Çin kripto paraların bu seviyeye gelecek olduğunu düşünmüyordu. Washington DC’de kripto paralar 10 yıldır ilk kez geniş çaplı araştırmalar ve kongre sorgusu başlattı. Mike Wasyl ise bu durumun ABD için olumsuz olabileceği uyarısında bulunarak Çin ile kripto para birimleri konusunda mücadele edebilmek için kripto paraları engellememeli ve bu konuda özgür adımlar atmaya devam etmeli. ABD’nin kripto para düzenlemeleri konusunda eğer yanlış adımlar atarsa rekabet edemeyecek olduğunu, bunun da istenmeyen bir gelişme olacağını açıklayan Mike Wasyl bu konunun çok önemli olduğunu ifade ediyor.

Kripto para yatırımcılarını engellemek istemese de ABD kripto para birimi projeleri konusunda bazı soru işaretlerine henüz yanıt verebilmiş değil.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı