binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerMilyarder Anthony Scaramucci, "Gary Gensler Aslında Büyük Bir Bitcoin Hayranı" Dedi, Kripto...

Milyarder Anthony Scaramucci, “Gary Gensler Aslında Büyük Bir Bitcoin Hayranı” Dedi, Kripto Nefretinin Nedenini Açıkladı

Kripto paralara karşı en çok mücadele eden SEC başkanlarından olan Gary Gensler aslında gizli bir Bitcoin hayranı mı?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler’in kripto para konusunda sert bir tutum sergilemesinin gerçek nedeni hakkında uzun süredir devam eden şüphesini açıkladı.

Scaramucci, Gensler’ın kripto paralara karşı kamusal duruşuna rağmen, aslında bir kripto hayranı olduğunu öne sürdü.

Scaramucci, Gensler’in sert tutumunun, Başkan Joe Biden’ın yönetiminde olası bir ikinci dönemde Hazine Bakanı olma arzusundan kaynaklandığına inanıyor:

“Gensler’ın blockchain üzerine ders verdiği Massachusetts Institute of Technology’deki derslerinin 24 saatini izleyin. Kriptodan nefret etmiyor.”

Scaramucci, “Gensler bu teknolojiyi anlıyor” dedi ve ekledi:

“Twitter’da onunla dalga geçtim, Goldman’da onunla birlikte çalışıyordum, Bitcoin maksimalisti olduğunu söyledim. Eğer söylediklerini gerçekten anlarsanız böyle. Ancak şu anda ABD’deki düzenleyici güçlere müdahale eden politikalarımız var.”

Gensler, SEC başkanlığına atanmadan önce Goldman Sachs’ta uzun yıllar çalışmış ve Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu’nda (CFTC) görev almıştı. Daha sonra 2018’den 2020’ye kadar MIT Sloan School of Management’ta profesör oldu.

İlgili Haber  Dikkat: Yeni Haftada Çok Sayıda Ekonomik Gelişme ve Altcoin Etkinliği Var! İşte Gün Gün, Saat Saat Listesi

Blockchain teknolojisi, dijital para birimleri ve finansal teknoloji üzerine verdiği dersler, kripto paraların finans sektörüne etkileri ile ilgili konuları kapsıyordu.

Başkan Joe Biden, Gensler’i 2021’de bu en üst düzey göreve aday gösterdiğinde kripto sektöründeki bazıları sevinmişti. Bu iyimserlerin düşüncelerine göre, prestijli bir üniversitede kripto hakkında ders veren biri elbette kendi saflarında yer alacaktı.

Ancak Gensler, atanmasından bu yana geçen yıllar içinde sektöre karşı 66 yaptırım eylemi gerçekleştirerek bu izlenimi kesin bir şekilde ortadan kaldırdı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail