AltınBitcoinHaberler

Milyarder Bill Miller’dan Bitcoin Yorumu: “Henüz Geç Değil Daha Yolun Başındayız”

Bitcoin volatil olmaya devam etse de risk ödül oranı cezbediyor.

Yıllardır güvenli yatırım aracı olarak görülen altının yerini şimdilerde Bitcoin doldurmaya başladı.

Yeni gözde yatırım aracı Bitcoin, kripto piyasasının içindeki ve dışındaki birçok yatırımcı tarafından uzun süredir destekleniyor.

Bitcoin savunucusu olarak bilinen ünlü yatırımcı Bill Miller’ın yönettiği yatırım fonu olan Miller Opportunity Trust, Bitcoin’in “dijital altın” olarak yukarı yönlü sağlam bir potansiyele sahip olduğuna inanıyor.

Bitcoin’e yatırım yapmak ve piyasaya girmek için halen geç olmadığını söyleyen milyarder yatırımcı, Bitcoin’in mayıs ayındaki ciddi düşüşüne rağmen Bitcoin aldıklarını ifade etti.

Bazı altın savunucuları piyasa değeri üzerinden bir sonuca ulaşarak altının Bitcoin’den daha değerli olduğunu iddia etse de Miller’a göre, Bitcoin’in daha kısa sürede altından daha iyi bir iş çıkardı.

Miller’ın yönettiği fon Bitcoin’in daha çok yolu olduğunu kabul ederken sonundaki kazançların risklerinden daha çok olacağını savunuyor.

Altının piyasa değeri 11 trilyon dolardan fazlayken, Bitcoin’in değeri 800 milyar dolar seviyelerinde. Bu daha yolumuz olduğunu gösteriyor. Devam eden bir benimseme eğrisinin başındayız. Bitcoin volatil olmaya devam edecek ancak risk-ödül oranının çekici olduğunu düşünüyoruz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu