BitcoinHaberler

Milyarder İkizlerden Bitcoin İçin Açıklama

Milyarder İkizlerden Bitcoin İçin Açıklama geldi. Facebook kuruluşunun önemli fikir babalarından Winklevoss ikizleri Tyler ve Cameron Winklevoss, aynı zamanda Bitcoin için de öngörü yapıp erken yatırımcılarından. Geleceği mantıksal olarak değerlendiren vizyoner ikizler dünyanın Bitcoin balinaları olarak tanınıyorlar. Kripto piyasasının ve Bitcoin’in daha regüle olabilmesi için de Amerika’da lobi çalışmalarını tüm hızıyla devam ettirmektedirler. Bir kaç gün önce Bloomberg’de konuşma yapan ikizler, Kripto para piyasasının görünümü, dalgalanmaları ve geleceği hakkında görüş dile getirdiler.

Bloomberg Konuşması

Kripto piyasası ve Bitcoin için yaşanan inovasyona dikkat çeken ikizler, piyasanın şu anki durumu ve yine piyasada yaşanan uzun ayı piyasası hakkındaki yorumları şu şekilde olmuştur.

” 2017’deki değer artışı bize bu filmi daha önce izlediğimiz hissine kaptırdı. Fakat her fiyat artışından sonra sürekli bir düzeltme eklendi. Bu takip bu şekilde devam etti. Bu sebeple yıl içinde yükselen fiyatlara bakmak yerine en düşük seviyede kalan rakamlara bakarak daha doğru bir yaklaşımda bulunuyoruz. Böylece her sene 52 haftanın en düşük fiyat çizelgesini takip ediyor olsak dahi yükselişte olduğumuzu görüyoruz.”

Bitcoin’in Boğa Piyasası

İkizlerin devam eden açıklamalarında “Fiyatların her şekilde yukarı doğru dalgalanma sağlayacağının öngörüsündeyiz. Muhtemelen bu dalgalanma son zamanlarda gözlemlenen en güçlü ve en büyük dalgalanmalardan olacak.”

Fidelity’nin de kripto piyasasına girmeye başlaması hakkında da konuşma yapan ikizler bunu akıllı hamle olduğunu belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu