Kripto HaberleriHaberlerMilyarder Kevin O'Leary'den Kripto Para Açıklaması: "Neredeyse Ölmüş Durumda..."

Milyarder Kevin O’Leary’den Kripto Para Açıklaması: “Neredeyse Ölmüş Durumda…”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Batık kripto para borsası FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried’in başka bir girişimi olması dahilinde buna da yatırım yapacağını açıklamasıyla gündeme gelen milyarder yatırımcı Kevin O’Leary, kripto paralar ile ilgili yeni bir demeç verdi.

Kevin O’Leary: “Kripto Para Sektörü İçin Girişim Finansmanı Neredeyse Ölmüş Durumda, Yatırımlar Yapay Zekaya Kaydı”

O’Leary, 20 Şubat’ta TraderTV’de Ocak 2023’te yayınlanan ve dijital para biriminin gelecekteki görünümü hakkında edindiği bazı bilgileri tartıştığı bir videoyu tweetledi ve yeni kripto para projeleri için girişim finansmanının “neredeyse öldüğünü” savundu:

“Yeni kripto para projeleri için girişim finansmanı neredeyse ölmüş durumda ve mevcut projeler için de satış sonrası işlemlerde büyük indirimler söz konusu.

Neden mi? Düzenleyici kurum artık yaptırımlar, cezalar ve büyük para cezaları ile düzenleme yapıyor. Girişim topluluğu bir sonraki “büyük” şey olan yapay zekaya geçti.”

İlgili Haber
Kevin O'Leary ABD Senatosu'nda Binance'i Suçladı, CZ Sert Cevap Verdi!

O’Leary, bunun nedeninin kısmen Washington’a yaptığı son ziyaret sırasında yaşadığı deneyimlerden kaynaklandığını açıkladı.

O’Leary ayrıca bir yatırımcı olarak, akılcı hareketin düzenlenmiş seçeneklere odaklanmak olduğuna inandığını söyledi:

“Düzenlenmiş borsalara sahibim. Wonderfi düzenlemeye tabi. Örneğin Kanada’da düzenlemeye tabi.  Bence düzenlenmiş borsaların değeri önümüzdeki birkaç yıl içinde artacak, düzenlenmemiş olanlar ise düzenleyiciler tarafından devre dışı bırakılacak ya da sıfırlanacak.”

Kripto para sektörü ile yakından ilgilenen O’Leary’nin FTX ile olan bağlantısı tartışma konusu olmuştu. Milyarder ismin 15 milyon dolar karşılığında şirketin sözcülüğü yaptığı anlaşılmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları