DogecoinHaberler

Milyarder Mark Cuban’dan Elon Musk’a Dogecoin (DOGE) Önerisi!

Dogecoin yanlısı milyarder yatırımcı Mark Cuban, Elon Musk'a DOGE hakkında yeni bir öneride bulundu.

Dogecoin (DOGE) yanlısı açıklamalarıyla tanınan milyarder yatırımcı Mark Cuban’dan DOGE için yeni bir ilgi çekici öneri geldi.

Mark Cuban, Elon Musk’a Bot Hesapların Tespit Edilmesi İçin Dogecoin Kullanmasını Önerdi

Elon Musk’a cevap veren Cuban, Twitter’daki bot hesapların tespit edilebilmesi için Dogecoin kullanılmasını önerdi.

Bilindiği üzere Elon Musk aylardır Twitter üzerinde kripto para dolandırıcılığı yapmaya çalışan bot hesaplarından dert yanıyor ve aslına bakılırsa Musk’ın Twitter’ı satın almasında bu sorunu çözmek istemesinin de rol oynadığı düşünülüyor.

Bugün yaşanan gelişmede ise Elon Musk ilk olarak Twitter üzerinde bot hesapların nasıl tespit edilebileceğini soran bir kullanıcıya “insanlar ile” cevabını verdi.

Bunun üzerine Elon Musk’ın bu yanıtına cevap veren milyarder yatırımcı Mark Cuban, bot hesapların tespitinde yardımcı olan insanlara ödül olarak Dogecoin verilebileceğini önerdi.

Mark Cuban’ın Önerisine Göre Bot Hesapları İhbar Edenler 1 DOGE Ödül Alacak

DOGE için yeni bir katman 2 çözümü oluşturulmasını öneren Cuban, Twitter üzerinde sınırsız olarak gönderi paylaşabilmek için bir hesabın elinde 1 DOGE tutması gerektiğini belirtti. Ayrıca spam hesapların tespiti için de, bu spam hesapları ihbar eden kişilere 1 DOGE ödül verilebileceğini söyledi.

Cuban’ın önerisine göre spam hesapları ihbar eden kullanıcılar, görevli insan kontrollerinin ardından 1 DOGE elde edecek. Hesabın spam olmadığı ortaya çıkarsa, ihbar eden kişi 1 DOGE kaybedecek.

Cuban, spam hesabın tekrardan paylaşım yapabilmesi için bir öncekinden 100 kat daha fazla DOGE bulundurması gerektiği önerisinde bulundu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu