BitcoinHaberler

Milyarder Ray Dalio: “Bitcoin Başarılı Olursa, Onu Öldürürler”

Ray Dalio, CNBC'de Bitcoin'e ilişkin konuştu.

Bitcoin 47 bin doların üzerindeki mücadelesine devam ederken ünlü milyarderlerden açıklamalar gelmeye devam ediyor.

SEC Başkanı Gary Gensler’ın Senato’da kripto para birimlerine ve borsalara yönelik yaptığı sert açıklamalar, regülatörlerin kripto para birimleri üzerindeki mesaisini artırdığını gösteriyor.

Dünyanın en büyük hedge fonu Bridgewater Associates’in kurucusu milyarder Ray Dalio, katıldığı Squawk Box programında Bitcoin cephesindeki son gelişmeleri ve yasal düzenlemeleri değerlendirdi.

Regülatörlerin Bitcoin’in başarı olmasını istemeyeceklerini düşünen Dalio, eğer başarılı olursa onu öldürürler dedi.

Dalio’nun açıklamaları şu şekilde:

“Hindistan ve Çin’in ondan kurtulmasını sağladığınız. El Salvador’u aldınız. Şimdilerde ABD’nin bu alanı nasıl düzenleyeceği ve kontrol edebileceği tartışılıyor.

Tarihsel olarak baktığımızda insanlar ona değer verdiği için değerlenen ve içsel değeri olmayan pek çok şey var. Hollanda’daki laleler gibi.

Bence nakite ve diğer finansal varlıklara alternatif olan tüm ürünleri değerlendirmek gerekiyor. Bitcoin bir olasılık. Benim de Bitcoin’de bir miktar param var.

Bitcoin büyük bir zaman testinden geçerek, bugün olduğunu yere geldi. Bu inanılmaz bir başarı.

Bence Bitcoin günün sonunda gerçekten başarılı olursa onu öldürecekler veya öldürmeye çalışacaklar. Sanırım onu ​​öldürmenin yolları olduğu için öldürebilecekler.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu