HaberlerKripto Para

Milyarder Steven Cohen Kripto Para Şirketine Yatırım Yapacak!

Kurumsal talep artarak devam ediyor.

Milyarder Steven A Cohen, Wall Street Journal’ın haberine göre yeni bir kripto para ticareti şirketine yatırım yapacak.

New York Mets’in sahibi olan Cohen’ın yatırım yapacağı firma, önde gelen bir Wall Strett yatırımcısının yenilerde kurduğu “Radkl” isimli kripto para ticareti şirketi oldu.

Cohen’ın şirkete yatırım yapmayı kabul ettiğini belirten Radkl yöneticileri yatırım miktarını açıklamadı.

Cohen’ın sözcüsü bugün piyasaya girmesi planlanan Radkl’nin hisse senetleri ve opsiyonlarda aktif olan ticaret şirketi GTS’den bir grup tarafından yönetileceğini söyledi.

GTS CEO’su Ari Rubenstein, WSJ’ye verdiği bir röportajda, Radkl’nin çeşitli ticaret türlerine katılmayı planladığını ifade ederek yeni şirketin kendileri tarafından yönetileceğini doğruladı.

Daha önce de kripto alanında birçok yatırıma imza atan Cohen kripto para ticareti şirketi Radkl yatırımını kişisel servetinin bir kısmını kullanarak yaptı.

Ünlü milyarder bir basın açıklamasında kripto para birimlerinin benimsenmesinin ilk aşamalarında kaldığını belirterek:

Kripto para piyasası şu anda trilyon dolarlık bir varlık sınıfı olsa da kurumsal benimsenmenin halen erken aşamasındayız. Bu alana daha profesyonel yatırımcılar girdikçe kurumsal zekaya ve Radkl gibi firmalara ihtiyaç var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu