Haberler

Modi Hükümeti Kripto Para Yasaklarını Geri Getiremedi Ama..

Hindistan'da Narendra Modi hükümeti kripto para yasaklarını geri getirmek istese de getiremedi.

Hindistan yönetimi bir süredir kripto para yasaklarının kaldırılması ile neye uğradığını şaşırdı. ABD Başkanı Trump’ın ziyaretinden hemen sonra birçok Hintli yasakların kaldırılıp kaldırılmayacağını merak ederken, yasakların kaldırılmasında Başkan Trump değil Hindistan yargısının etkisi oldu.

Hindistan yargısı aldığı karar ile kripto para birimi yasaklarını kaldırdı ve sonucunda birçok kripto para birimi yatırımcısı ve şirket için ülkede yeni bir dönem başladı.

Bu dönemde iddialar Narendra Modi hükümetinin kripto para birimlerini yasaklamaktan yana olmadığı, ancak kripto para birimleri ile ilgili ticaret yapanların daha fazla yasalara tabi olması konusunda bazı planları olduğunu gösteriyor. Bazı Hint vatandaşları hükümetin kripto para yasası çıkarıp çıkarmayacağını ifade ederken, bazıları ise hükümetin bu yönde herhangi bir adım atmayacak olduğunu düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu