Haberler

Modi Hükümeti Kripto Para Yasaklarını Geri Getiremedi Ama..

Hindistan'da Narendra Modi hükümeti kripto para yasaklarını geri getirmek istese de getiremedi.

Nexo

Hindistan yönetimi bir süredir kripto para yasaklarının kaldırılması ile neye uğradığını şaşırdı. ABD Başkanı Trump’ın ziyaretinden hemen sonra birçok Hintli yasakların kaldırılıp kaldırılmayacağını merak ederken, yasakların kaldırılmasında Başkan Trump değil Hindistan yargısının etkisi oldu.

Hindistan yargısı aldığı karar ile kripto para birimi yasaklarını kaldırdı ve sonucunda birçok kripto para birimi yatırımcısı ve şirket için ülkede yeni bir dönem başladı.

Bu dönemde iddialar Narendra Modi hükümetinin kripto para birimlerini yasaklamaktan yana olmadığı, ancak kripto para birimleri ile ilgili ticaret yapanların daha fazla yasalara tabi olması konusunda bazı planları olduğunu gösteriyor. Bazı Hint vatandaşları hükümetin kripto para yasası çıkarıp çıkarmayacağını ifade ederken, bazıları ise hükümetin bu yönde herhangi bir adım atmayacak olduğunu düşünüyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı