Haberler

Modi Hükümetinin Yasaklar İçin Hazırlandığı İddiaları Doğru Olmayabilir

Yasaklayacak mı, yasakları uygulamayacak mı?

Hint kripto para yatırımcıları Telegram başta olmak üzere sohbet gruplarında ülkelerinde yasakların uygulanmayabilecek olduğunu, bu yasak çalışmalarının gelecekte acil durumlarda kullanılabilecek olduğunu iddia etmeye başladılar. Bir grup Hint yatırımcıya göre, özellikle ülkede Modi hükümetinin yargı kararından sonra kalıcı olabilecek kripto para yasak yasası çıkarmak için çalışmasının ardında ekonomik çıkarların korunması buluuyor.

Ancak çok sayıda Hint yatırımcı bu iddialara asla inanmıyor ve bu iddiaların herhangi bir doğruluk payının olmadığına değiniyor. Bunun sebebi olarak ise Hindistan’daki aktif gör Modi hükümetinin kripto para birimlerine kesin olarak karşı olduğunu, bu yasak çalışmasında başarı elde ederek ardından yasakları herhangi bir neden sunmaksızın uygulamaya geçebileceği iddia edilmekte.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu