Haberler

Modi’ye Sert Tepki: “Önce Kripto Para Hatası Yaptın, Şimdi Ulusal Yanlış!”

Hindistan yönetimine son günlerde 21 gün sürmesi öngörülen ve hali hazırda devam eden sokağa çıkma yasakları dolayısı ile tepkiler dinmiyor.

Hindistan’da Başbakan Modi yönetimine olan tepkiler arttı. Modi yönetiminin aldığı 21 günlük sokağa çıkma yasağının özellikle ülkede çok büyük krizlere sebep olduğu, evlerinde tuvalet sahibi olmayan insanların zaten sık sık sokaklara çıkmak zorunda kaldığına işaret edildi.

Modi yönetimine bağlı Hindistan polislerinin acımasızlığından dem vuran Hindistan halkı, yaşanan durumların ve görüntülerin Hindistan’ı tüm dünyada ‘küçük düşürdüğüne’ yönelik açıklamalarını sosyal medya üzerinden sürdürdüler.

Bazı Hindistan vatandaşları kripto para yasakları uygulayan Modi hükümetinin özellikle o dönemde yaptığı büyük yanlıştan sonra geri adım atmak zorunda kaldığı gibi bugün ulusal bir mücadelede daha büyük hatalar yapmaya devam ettiğine işaret etti.

Bazı Hindistanlı eski kripto para yatırımcıları ise Modi hükümetinin en başarısız olduğu alanlardan birisinin ‘yönetim ve yasaklar’ olduğuna işaret ederek “bir sonraki seçimde siz olmayacaksınız!” diyerek tepki gösterdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu