Kripto HaberleriHaberlerMonako Devlet Bakanlığı: "Tokeny İle İşbirliği Yapacağız"

Monako Devlet Bakanlığı: “Tokeny İle İşbirliği Yapacağız”

Takip et

Tokenizasyon projeleri ve kripto para birimleri tüm devletler için ayrı ayrı bir problem. Birçok devlet token projeleri konusunu gözden geçirmeye devam ederken Monako Devlet Bakanlığı yeni bir adım atarak kesin çözümü buldu. Tokeny ile beraber işbirliği yapacaklarını açıklayan bakanlık yetkililerine göre, bundan sonra proje denetimlerinde Tokeny şirketi ile ortak hareket edileceği, ancak son kararın her zaman için bakanlık tarafından verilecek olduğu açıklandı. Herhangi bir sorun tespit edilmesi durumunda bunun bakanlığa bildirileceği ve bakanlık yönetimince adımlar atılacak olduğu doğrulandı.

Tokeny CEO’su Luc Falempin, tarafından yapılan açıklamada da gerekli tüm adımların atılacak olduğu, Blockchain, token ve diğer konularda denetimlerin son derece önemli olduğunu açıkladı.

Avrupa ülkelerinde son dönemde zincir teknolojisi denetimleri başta olmak üzere kripto para birimi denetimleri yakından takip ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları