Haberler

Monero İçin Yasak Kapıda Mı? Europol Analisti Açıklama Yaptı!

Europol analisti Jerek Jakubcek, Monero (XMR) gizliliğinin çok büyük olduğuna dikkat çekerek bu konuda tehdit olabileceğini açıkladı.

Europol analisti Jerek Jakubcek, XMR’ın büyük bir tehdit olabilecek olduğunu ve Monero gönderimi yapılan ve yapan kişinin kimliklerinin bulunmasının çok zor olduğuna dikkat çekti. Kripto para birimi konusunda olumsuz açıklamalar yapan Europol analisti Jerek Jakubcek, bu konuda XMR gibi gizlilik odaklı kripto para birimlerinin yasaklanması adına adım atılmasını destekleyici sözler sarf etti.

XMR gönderilen kişinin Kuzey Koreli siyasi veya Kim Jong-un olduğunu bilemezsiniz. Bu büyük bir problem ve üzerinde durulması gereken bir büyük problem.

Monero çok büyük bir gizlilik özelliği sunuyor ve bu sebeple tehdit oluşturabilecek kadar güçlü bir koin.

Bazı Reddit kullanıcıları ABD’nin yaklaşan kripto para birimi yasası ile birlikte XMR gibi kripto paralara yasak getirecek olduğunu iddia etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu