Haberler

Monero İnternet Sayfası Hacklendi!

Monero (XMR) kripto para birimine ait internet sitesi hacklendi.

Monero (XMR) internet sitesinin resmen 24 saat içerisinde hacklendiğini duyurdu. Yapılan açıklamada ilgili internet sitesi üzerinden kodların indirilmesi ile tehditler olabileceği ve bu sebeple dikkatli olmak gerektiği uyarısında bulunuldu.

Bazı kripto para birimlerine ait internet sitelerine zaten sürekli olarak siber saldırılar yapılsa da bu saldırıların büyük oranda kullanıcıların görmedikleri biliniyor ve çok sayıda insan bu internet sitelerine siber saldırılar yapıldığının bile farkına varamayabiliyor. Bugün Monero internet sitesine saldırı düzenlenirken, gelecek günlerde farklı kripto paralara ait internet sitelerine de siber saldırılar yapılması mümkün olabilir.

Bu tür sorunların olmasını engellemek için özellikle kripto para birimi borsaları, kripto para siteleri çok daha fazla dikkat etmek gerek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu