Kripto HaberleriAltcoinMonero (XMR) Tarafındaki Hash Rate Neyi İfade Ediyor?

Monero (XMR) Tarafındaki Hash Rate Neyi İfade Ediyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2022 yılının başında Bitcoin tarafına baktığımızda diğer yıllara kıyasla hash oranları tüm zamanların en yüksek seviyelerine tırmandığını görmekteyiz.

Diğer taraftan bazı Hash Hızları artarken, bazı kripto ağlarından gelen transferlerde yetersiz kalabilmektedir. Fakat bunlar arasında Mart ayından bu yana Bitcoin tarafında yapılan düzeltmeye rağmen parabolik bir artış gösteren Monero hash oranları göze çarpmaktadır.

Bitcoin Hash Oranı
Monero (XMR) Hash Oranları

Teknik verileri incelediğimizde 07 Mayıs 2021 tarihindeki sert düşüşten sonra 337 ve 132 dolar bant aralığında fiyatlandığını ve en son yapmış olduğu impulsive hareketin yükselişi ile beraber geçmişte bir çok kez denemiş fakat kırılamamış olan 294 dolar bölgesine yaklaştığını görebilmekteyiz.

Aynı zamanda fiyat MA 50/100/200 hareketli ortalamaların üzerindedir. Major dirençlerden birisi olan 337 dolar bölgesinin üzerindeki kapanışlar ile birlikte olası bir yükseliş senaryosunda üstte belirtilen direnç seviyeleri hedeflenebilir.

Olumsuz senaryo durumda ise 294 dolar bölgesinde satıcı baskısı ile karşılaşması dahilinde fib. 0.5 bölgesine denek gelen yaklaşık 213 dolar geri çekilme seviyeleri takip edilebilir.

Bu veriler ışığında hem fiyat performans bazında yükseliş trendinde olması hem de hash gücü performansı ile son zamanlarda yatırımcılar tarafından ilginin Monero tarafında olduğu gözlenmektedir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
haboyle

goten giren semsiye acilmazisi isaret ediyor

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları