Haberler

MoneyGram Hindistan’a Açıldı

Ripple destekli şirket MoneyGram'ın yeni merkezi Hindistan oldu.

Hindistan son yılların en büyük gelişme gösteren ekonomileri arasında ve yazılım sektörünün liderleri arasında. MoneyGram bu fırsatlardan istifade sağlamak ve daha fazla kazanç elde etmek için Hindistan’a girdi.

Havale hizmetleri sağlayıcısı olarak bilinen ve Ripple ile ortaklığı bulunan MoneyGram’ın bu adımından dolayı Ripple’ın herhangi bir zarar görmeyeceği, aksine daha fazla insanın Hindistan’da şirketin hizmetlerinden yararlanabilecek olduğu tahmin ediliyor.

Hindistan’da milyonlarca kullanıcıya erişmesi beklenen şirketin 4.000’den fazla bölgeden ilk aylardan çok sayıda insanın güvenini kazanabileceği ve daha fazla sayıda insanın MoneyGram’ın havale ve diğer hizmetlerinden yararlanabilecek olduğu tahmin ediliyor.

*Ripple ve MoneyGram arasındaki ortaklık devam ediyor olsa da iki şirket ayrı ayrı hizmetler sunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu