Kripto HaberleriBitcoinMorgan Creek Capital CEO’su "Bitcoin'in (BTC) Fiyatı Gerçek Değil!"

Morgan Creek Capital CEO’su “Bitcoin’in (BTC) Fiyatı Gerçek Değil!”

Takip et

Bitcoin’de yaşanan düşüş sonrası 50.000$’ın üzerine çıkmakta zorlanan BTC’nin 100.000$’lık yıl sonu hedefi rafa kalkarak 2022 yılı için fiyat hedefleri konuşulmaya başlandı.

Bitcoin destekçisi Morgan Creek Capital Management CEO’su Mark Yusko, Forkast.News ile yaptığı son röportajında da Bitcoin’in önümüzdeki 5 yıl içerisinde 250.000$’a ulaşmasını beklediğini yineledi.

Bitcoin’in Fiyatı Gerçeği Yansıtmıyor!

Bitcoin ve kripto piyasasında kısa vadede yaşanan düşüşlerin yatırımcıları tedirgin ettiğini belirten Yusko, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Yatırımcıların fiyat düşüşünden tedirgin olması ve uzun vadeli yatırım eğilimlerini sorgulamaya başlaması saçma çünkü Bitcoin’in şuanki fiyatı yalan. Bu bağlamda Bitcoin’in mevcut fiyatı, kripto paraların gelecekteki performanslarının bir göstergesi olamaz.”

Ünlü CEO, Bitcoin’in dolar cinsinden olan düşük fiyatının saçma olduğunu ve şu anki fiyatın BTC’nin gerçek değerini yansıtmadığını savundu.

Bitcoin’deki yaşanan düşüşü Bitcoin vadeli ETF’sine bağlayan Mark Yusko “Bir Bitcoin vadeli ETF’sinin yaptığı şey, 21 milyon arzdan tamamen bağımsız olan Bitcoin’in kağıt bir versiyonun oluşturulmasına izin vermek. Bu bağlamda bir Bitcoin vadeli ETF’sinin fiyatı aşağı çektiğine inanıyorum.” dedi.

Bitcoin’in benimsenme oranın ve aslında değerinin de artmaya devam ettiğine dikkat çeken Mark Yusko, fiat paralardaki yaşanan düşüş nedeniyle Bitcoin’in gerçek değerinin görünmediğini söyleyerek yatırımcılara “parayı takip etmeyin” önerisinde bulundu.

Her Şey Tokenleşecek!

Dünyadaki her şeyin tokenleştirileceğini söyleyen Yusko dünyada bulunan doların tamamının dijitalleştirileceğini ve ticaretin artık bu tokenlerle yapacağını belirtti.

Ünlü CEO, dolardan kimliğe, evlilik cüzdanından ehliyete, sahip olduğumuz her şeyin ve her eserin bir NFT olacağını da ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları