Haberler

Morgan Creek Kurucusundan Bitcoin Açıklaması

Morgan Creek kurucusu Anthony Pompliano servetinin %50'sinden fazlasını Bitcoin olarak tuttuğunu açıkladı.

Nexo

Morgan Creek kurucusu Anthony Pompliano, basına yaptığı yeni açıklamasında kripto para servetinin giderek daha fazla katlamak istediğini ve servetinin yarısından fazlasını Bitcoin’de tutmaya devam etme kararında ısrarcı olduğunu açıkladı. Bitcoin hakkındaki olumlu açıklamalarından ötürü sürekli olarak gündeme gelen Morgan Creek kurucusu Anthony Pompliano, kripto para piyasasının en çok tanıdığı ve en fazla sevdiği isimler arasında ilk 5’te yer alıyor. Kişisel servetinin yarısından daha fazlasını Bitcoin olarak tutmasından dolayı herhangi bir endişesi olmayan Pompliano, kripto para birimlerine olan ilgisinden ve güveninden dolayı zaman zaman bazı yatırımcılar tarafından tepki çekse de geri adım atmıyor.

Bitcoin’in 30 ay içerisinde 100.000 doları görecek ve bu fiyatı geçeceğini iddia eden Pompliano, sadece 30 ay beklenmesi ile beklenenden daha çok para kazanmış olacaklarını resmen iddia etmiş bir isim.

Pompliano, kripto paralar hakkında daha önce de benzer bir takım açıklamalar yaptı.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı