Kripto HaberleriBitcoinMorgan Greek Ceo'sundan Bitcoin Tahmini

Morgan Greek Ceo’sundan Bitcoin Tahmini

Takip et

Dünya’nın en hızlı gelişmekte olan kripto parası olan ve piyasaya çıktığı günden bu yana sürekli olan değerini arttıran Bitcoin ile ilgili morgan greek ceo’su olan Mark Yusko’dan kripto para sahiplerini mutlu edecek nitelikte bir tahmin geldi. Bitcoin’in Dünya piyasasında altının yerini alacağını düşünen Mark Yusko firmaların taleplerine göre Bitcoin’in 400.000-500.000 dolar seviyesine ulaşacağını ön görüyor.

Bitcoin takipçilerini bir hayli memnun eden bu durum sonrası birçok kişi Bitcoin’in bu günden itibaren izleyeceği seyri oldukça merak etmeye başladı. Açıklamaları konusunda kendisinden emin bir tavır sergileyen Mark Yusko oldukça hareketli olan Bitcoin piyasasında önümüzdeki günlerde önemli yükseliş göstereceğinden de bahsediyor. Bazı firmaların Bitcoin’e olan arzlarının bu kripto paranın değerini arttıracağına inandığını savunan ünlü uzman şimdiden tüm yatırımcıları heyecanlandırmayı başardı.

Bitcoin Son Dakika Gelişmelerini Nasıl Takip Edebilirim?

Dünya genelinde yatırımcıların en fazla talep gösterdiği kripto para olan Bitcoin güncel olarak 5.600 seviyesinde işlem görüyor. Mark Yusko’nun açıklamaları ile heyecanlanan yatırımcıların ise anlık olarak gelişimleri takip etmeleri ve yatırımlarını ona göre yapmaları gerekiyor. Anlık olarak değişen bir para birimi olması nedeni ile zarar uğramamak için Bitcoin yatırımlarının bitcoinsistemi.com adresini Twitter, facebook ve telegram hesaplarından takip etmeden kesinlikle yatırım yapılmamalıdır. Bu adrese ait hesaplar yatırımcılara Bitcoin’ine değer kazanışı ve kaybedişi hakkında net bilgiler veriyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları